23

Në ditëlindjen e saj, këto janë imazhet seksi të Encës

Një datë e veçantë ka qenë për të.

Këngëtarja Enca Haxhiu sot ka festuar ditëlindjen e 23-të, por për dallim nga vitet tjera  ajo këtë gjë nuk e bëri aq të madhe si viteve tjera kur shumë javë më herët paralajmëronte ditëlindjen e saj, shkruan Ballkani.info.

Si do që të jetë, edhe sot këngëtarja ka pranuar shumë urime nga familjarët, miqtë dhe ndjekësit e shumtë.

Mirëpo, as për ditëlindje, Enca nuk ka harruar të duket seksi.

Këngëtarja në llogarinë e saj në Instagram ka hedhur disa fotografi ku dukej mjaft seksi dhe elegante, duke treguar se si e festoi ditën e sotme./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

Damn i look grown up ? #23 @fashionnovacurve

A post shared by ENCA (@enca) on

 

View this post on Instagram

 

Damn i look grown up ? #23 @fashionnovacurve

A post shared by ENCA (@enca) on