Ndryshimi drastik i Beyonce, bëhet si kjo fytyrë publike

Siç duken e kanë vendosur gjithë së bashku.

Rita Ora ditë më parë në një koncert është maskuar si Post Malone, tani që njerëzit presin ta festojnë “Halloëeen”, shkruan Ballkani.info.

E një gjë të tillë ka bërë edhe Beyonce.

Këngëtarja ka shkurtuar floktë dhe po duket si Toni Braxton. Madje, këngëtarja ka realizuar edhe një set të fotografive sikurse Braxton bëri më herët./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on