Emisioni sportiv

Ndizet “Tiki Taka”, shton një tjetër femër seksi në panel (FOTO)

Emisioni sportiv italian “Tiki Taka”, që zhvillohet çdo të diel në mbrëmje në Italia 1, vijon të përforcojë panelin e të ftuarve të përhershëm në studio, teksa së fundi ka shtuar një tjetër femër seksi.

Bëhet fjalë për Giorgia Venturini, ish pjesëmarrëse në “Ishullin e të famshmëve 2019”, e cila çdo të diel në mbrëmje do t’i bashkohet grupit të përbërë nga Christian Vieri, Antonio Cassano dhe Wanda Nara.

Kjo e fundit do të jetë për herë të dytë radhazi në panelin e “Tiki Taka”-s, ndërsa tashmë që i bashkohet edhe Venturini, studioja pritet të shndërrohet në një ambient vërtetë “të nxehtë” dhe të marrë audiencën italiane dhe jo vetëm, të dielave në mbrëmje.

loading…