Realizim

Muaj i mjaltit i vonuar, por Sara dhe Ledioni nuk janë vetëm

Ata realizuan një dasëm përrallash larg syve të kureshtarëve dhe tashmë po shijojnë një muaj mjalti ëndërrash
Trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha dhe moderator Ledion Lico kanë vendosur të shijojnë këto ditë në një ishull shumë të bukur të Turqisë, Amanyara.

Ka qenë vet Sara,e cila ka publikuar në rrjete sociale foto ku më së shumti është shfaqur me të voglin e saj London Noor.

“Muaji i vonë i mjaltit dhe këtë nuk mund ta lija pas”- ka shkruar Sara në foto duke treguar se tashmë nuk mund të shkojnë në asnjë vend pa London.