‘Motivimi i së shtunës’, Geta Beqa tregon format e trupit (VIDEO)

Ajo është parë shumë në formë dhe seksi edhe në imazhet e fundit .

Këto imazhe ajo i ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”, ku tregon se për të as dita e shtunë nuk është ditë pushimi sa u përket ushtrimeve.

“Motivimi i së shtunës” ka shkruar ajo.

Rikujtojmë që Geta është fituese e disa çmimeve të fitnesit, duke u shndërruar në njërën nga modelet e para të fitnesit në Kosovë. /Ballkani.info

https://www.instagram.com/p/Bsz57VZgHn7/?utm_source=ig_embed