Këngëtarja

Morena vjen me foton me të nxehtë të mbrëmje, tregon gjoksin bombastik

Këngëtarja Morena Taraku ka sjell një foto tepër të nxehtë këtë mbrëmje

Bukuroshja dhe këngëtarja kosovare është duke qëndruar në Dubai këto ditë dhe fotot e nxehta sigurisht nuk mungojnë.

Në një foto që ajo ka postuar në Instagram, tregon gjoksin e saj tepër seksi derisa bën edhe një gjest erotik duke pozuar me gjuhë jashtë.

Morena ka një javë që është në Dubai dhe këtë foto ajo e ka postuar gjatë vikendit.