Video

Monchengladbach e shokon Romën

Është mbyllur pjesa e parë mes Borussia Monchengladbach dhe Romës.

Vendasit janë duke fituar me rezultat minimal 1-0.

Golin për gjermanët e kanë shënuar Federico Fazio gabimisht në portën e tij, në minutën e 35-të.

https://tiger.cdnja.co/v/rx/rXr2.mp4?secure=udRGNeR3QU1rhK2TkF__lA&expires=1573165800

loading…