LAJMI I FUNDIT

Momenti kur Fifit i bie të fikët LIVE në Big Brother VIP (Video)

Debati për puthjen mes Dj PM dhe Sarës ka marrë rrjedh tjetër.

Këtu është përfshirë edhe Fifi, të cilën e ka kritikuar opinionistja.

Pas kësaj Fifi ka reaguar ashpër ku ka kërkuar të largohet nga shtëpia.