Në udhëkryq

Momenti i aksidentit afër Katedrales në Prishtinë, lëndohet rëndë një person VIDEO

Një aksident i rëndë ka ndodhur afër Katedrales në Prishtinë.

Sipas dëshmitarëve të rastit, dy vetura janë përplasur mes vete me ç’rast një person është lënduar rëndë dhe ka mbetur i shtrirë në tokë., shkruan lajmi.net.

Në vendin e ngjarjes thuhet të kenë arritur policia dhe ndihma e shpejtë derisa detaje të tjera nuk dihet.

Ballkani.info e ka siguruar videon e momentit të aksidentit. /Ballkani.info/