Ana Cheri

Modelja e njohur nuk e ‘duron’ vapën, heq bikinit në pjesën e sipërme

Ana Cheri doli gjysmë e zhveshur në postimin e fundit.

Ana Cheri ka ndarë me ndjekësit një imazh të ri në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet provokuese.

Në atë imazh, modelja amerikane kishte veshur vetëm një pjesën e poshtme bikini, kurse sipër nuk mbante asgjë.

Për të mbuluar gjoksin, ajo kishte marrë një kapele në duar dhe po e mbante para, ndërsa nuk ishin të pakta komentet që arritën në adresë të tillë.

Fotografi të tilla, Ana Cheri publikon shumë shpesh në rrjete sociale, ku ndiqet nga miliona persona.