Nicole Murphy

Modelja 52 vjeçare “çmend” kalimtarët me fustanin shumë të hapur FOTO

Ajo shpesh ndan pasionin e saj për shëndetin dhe palestrën me gati 1 milion ndjekësit e saj në Instagram.

Dhe Nicole Murphy vuri në dukje punën e saj të vështirë ndërsa mbërriti për drekë në Soho House të Mërkurën pasdite.

Modelja 52-vjeçare”>52-vjeçare mahniti me një fustan me lule që shfaqte dy të çara dramatike poshtë secilës këmbë duke nxjerrë në pah pjesët intime.