Artistja

Miriam Cani sot feston ditëlindjen e 36-të

Artistja e njohur, Miriam Cani, gjatë ditës së sotme (e diel) feston ditëlindjen e saj të 36-të.

Një gjë e tillë është bërë e ditur përmes disa postimeve që ajo ka bërë në rrjetin social Instagram.

Ajo pati rastin që të kënaqet me urimet nga fansat, familjarët dhe kolegë, të cilët i shpresuan për më të mirat në jetë.

Njëra ndër to ishte edhe këngëtarja Arilena Ara, me të cilin Cani ka një raport mjaft të mirë.

Sa i përket karrierës profesionale, ajo nuk është edhe shumë aktive me prurjet e reja muzikore.

“Sa shumë të dua” është hiti saj i fundit, që është lansuar rreth katër muaj më parë, e që i është dedikuar djalit të saj.