Këngëtarët

Mimoza Shkodra ‘martohet’ me Adrian Gaxhën

Më në fund e veshi vellon e bardhë.

Prezantuesi Labinot Gashi ka hedhur një fotografi në Instastory me të cilën ka habitur gjithë ndjekësit e tij, shkruan Ballkani.info.

Kjo se, në foto ai shihet bashkë me Adrian Gaxhën dhe Mimoza Shkodrën, të cilët ishin veshur me veshje
të dhëndërrisë e nusërisë, pra, dukeshin sikur çift që po martoheshin.

Në fakt, ata nuk janë martuar në të vërtetë.

Duke qenë se Labi i ka xhirimet e Vitit të Ri, me siguri se kjo pjesë është një ndryshim që prezantuesi do e bëj për këtë vit./Ballkani.info/