Mimoza Shkodra dhe motra e saj nuk dallohen

Mimoza Shkodra prezanton motrën, e pabesueshme sa shumë ngjajnë.
Mimoza vazhdon të jetë një ndër të komentuarat edhe për faktin se është tejet e hapur për publikun.

Në rrjete sociale këngëtarja publikon fotografi të shumta nga jeta profesionale, por edhe private e saj.

E kur jemi te jeta private, pak më parë, Mimoza për 163 mijë ndjekësit e saj në instagram ka hedhur dy foto të bukura, në njërën prej së cilave shihet me motrën e saj.

Kështu ka bërë të ditur këngëtarja, krahas imazhit të bukur ku shihet e mbështetur për motrën e saj, me të cilën duket se ngjanë shumë.

Me flokë të lëshuara dhe të buzëqeshura dyshja duken mjaft bukur, krahas vendit malor, ku e kanë realizuar fotografinë.