Mëngjesi më i bukur i Miriam Canit

Pamë e bukur që mund t’i zinin sytë këtë mëngjes këngëtares Miriam Cani.

Ajo ka ndarë me fansat e saj një foto të vajzës së saj Ameli deh partnerit Alban Skënderaj, që ritregon dhe njëherë lidhjen e fortë vajzë dhe baba.

Me këtë foto të ëmbël Miriami u uon të gjtihëve një ditë të mbarë. /Gazeta Express/