Ana Lleshi

Melisa publikon foto me Atdheun, vjen reagimi i papritur i Anës

Melisa publikon foto me Atdheun

Melisa ka publikuar një foto me Atdheun, ku ka përmendur edhe Anën, nga e cila ka kërkuar të mos keqkuptojë.

“Nuk është ashtu siç duket”, ka shkruar Melisa në foton që ka publikuar në Instastory, e ku ka përmendur edhe emrin e Anës.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i Anës për këtë foto.

“Edhe të jetë si duket, ju ka lezet, te ty e kam në duar të sigurta”, ka shkruar Ana e cila e ka ripostuar foton e Melisës me Atdheun.

Ana më nuk është pjesë e “Përputhen”, ndërkaq derisa ishte aty, kishin nisur shkëndijat e para në mes saj dhe djalit nga Gjakova, Atdhe Xharavina.