Megi Pojani

Megi Pojani feston ditëlindjen, ndez rrjetin me foton provokuese

Për moderatoren Megi Pojani, dita e sotme është shumë e veçantë, pasi feston ditëlinindjen. Për të nuk munguan urimet nga miqtë, kolegët dhe familjarët, por njëra tërhoqi shumë vëmendjen.

Bëhet fjalë për një ripostim, ku një ndër miket e saj e kishte uruar me një foto. Megi shihet teksa ka ngritur njërën këmbë dhe tek të pasmet ka vendosur një figurë me shenjën (-18) për ta mbuluar.