Me gjoks të hapur Adelina shkoi te Ermali

Këtë javë e ka mysafire.

Adelina Tahiri është e ftuara e radhës në emisonin ‘Xing me Ermalin’ që transmetohet të shtunave, shkruan Ballkani.info.

Mirëpo, ky episode ku Adelina është mysafire, u xhirua sot.

Këngëtarja me këtë rast ka hedhur një fotografi në Facebook ku tregoi se si do duket në transmetim.

E veshur me të zeza dhe me një korset të hapur, Adelina dukej seksi dhe shumë e bukur në të njëjtën kohë./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

The best who make me to feel strong and sexy @arber_bytyqi_mua @albinadylaa

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on