Mbytet një kosovar në Shëngjin

Një pushues nga Kosova është mbytur në bregdetin shqiptar të Shëngjinit.

Policia e Lezhës njoftoi se rreth orës 17:25, në plazhin e Shëngjinit, Lezhë, dyshohet se është mbytur në det shtetasi J.B., 76 vjeç, banues në Kosovë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./ TCH31