Martohen Albina dhe Valoni

Këngëtarja Albina Kelmendi sot kurorëzon dashurinë.

Disa muaj pasi e zyrtarizoi për publikun lidhjen me biznesmenin Valon Vataj, ajo sonte i jep fund beqarisë.

Prive.al mëson se dasma do zhvillohet në një sallë dasmash  në periferi të kryeqytetit në praninë e afro 400 të ftuarve.

Varaj i ka ndarë disa foto nga seti me Albinën.