Vazhdojnë problemet

Maradonën e dëbon nga shtëpia e fejuara

Maradona i është rikthyer sërish abuzimeve me drogën dhe alkoolin dhe kjo shihet mjaft qartë në ç’do dalje që ai bën nëpër televizione.

Legjenda argjentinase del i dehur dhe nuk e kontrollon dot veten në veprimet e tij.

Së fundmi, ai po përballet edhe me një problem të ri.

Ai është ndarë nga e dashura e tij 28-vjeçare Rocio Oliva, madje “The Sun” shkruan se ajo e ka nxjerrë nga shtëpia ish-futbollistin.

Një ndër arsyet e ndarjes mendohet të jetë pikërisht abuzimi i ish-futbollistit me drogën dhe alkoolin.

Maradona ishte në lidhje me Olivian që në vitin 2012, pasi u divorcua nga gruaja e tij e parë Claudia Villafane pas 17 vitesh martesë.