aksident

Makina e policisë aksidentohet rëndë në Graçanicë

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në Graçanicë. Një makinë e policisë dhe një autobus me targa zyrtare janë përplasur.

Në fotografitë e siguruara nga KALLXO.com shihet zona e bllokuar me shirita të policisë ndërsa për momentin nuk ka konfirmime për ndonjë të lënduar