Majlinda Zeka

Majlinda Zeka uron Vitin e Ri me një foto plot elegancë

E dashura e reperit Majk është shfaqur tejet në formë.

E veshur me fustan ngjyrë të zezë ka publikuar një fotografi në Instagram.

Majlinda ka theksuar linjat në fustanin e ngushtë, ajo e ka përshtatur me një palë take teksa ka uruar vitin 2021.

Në një ambient të mbyllur dhe komod, Majlinda ka pozuar dhe ka vendosur që fotografinë ta publikoj duke iu uruar ndjekësve një vit të mbarë.

‘Le të jetë 2021 juaj plot befasi dhe magji që ju mungojnë vitin e kaluar! Mirupafshim 2020 mirëseardhja 2021!’, ka shkruar në postim.