Majlinda e ‘godet’ Majkun, Roan nuk i ka ngjarë atij por këtij mashkulli të njohur!

Ish e dashura e reperit Majk dhe nëna e djalit të tij Majlinda Zeka, ka publikuar personin me të cilin ngjason aq shumë Roani i vogël.

Në mediat rozë të vendit është përfolur shumë se Roan i ka ngjarë Majkut, por me këtë fotografi të fundit Majlinda tregon ngjashmërinë e Roanit me Elvis Presley.