Reperi

Majk publikon këngën e re

Majk sot lansoi me klip projektin e ri.

Pas bashkëpunimit me Capital T, Majk nuk kishte publikuar ndonjë këngë deri pak minutave më parë.

Projekti i titulluar ‘Sytë mu kanë qorru’ është një këngë krejt tjetër nga ajo paraprakja, ku kësaj radhe reperi  shtjellon një storje dashurie.

Teksti është shkruar nga vetë Majk, ndërsa për pjesën e miksimit dhe masterizimit janë kujdesur Bergin dhe Rzon.

Në linkun e mëposhtëm e gjeni me klip këngën e re të Majk.

Shpërndaje