Këngëtarja

Lumja, bukuri sensuale në fotot e fundit

Këngëtarja Fatlume Popovci, e cila njihet për zërin e saj melankolik, ka zgjedhur që këtë vjeshtë në vend të ndonjë balade të sjell një fotosesion tepër ndryshe nga ajo që kemi parë më parë

Këngëtarja në këtë fotosesion paraqitet tepër serioze kurse fotot janë realizuar nga fotografi kosovar, Norik Uka.

E në këto foto, Fatlumja paraqitet tepër sensuale.

Derisa në një foto ka të veshur një fustan të zi që thekson format e saj trupore, në një tjetër ka një këmishë që simbolizon ngjyrat e vjeshtës .

Fatlumja e përfundoj këtë vit me një këngë tepër sensuale, mjaft të suksesshme si ajo “Shpirti” dhe “S’ta fal” e cila këngë për katër muaj ka më shumë se 2.4 milionë klikime në youtube.