Sulmuesi belg

Lukaku largohet nga Unitedi?

Sulmuesi belg mund të largohet nga Manchester Unitedi për shkak se nuk po luan rregullisht kohën e fundit.

Romelu Lukaku është lojtari i fundit që është irrituar me trajnerin Jose Mourinho, dhe numri 9 i Unitedit mund të largohet nga “Old Trafford” gjatë afatit kalimtar të janarit.

Në fillim ishte startues mirëpo në javët e fundit Lukaku nuk po e gjen vetën në formacionin bazë dhe kjo po e irriton atë.

Nëse vazhdon mosloja e tij kështu, atëherë 25-vjeçari do të largohet nga Unitedi.