Luanës i “kthehet” vera, kjo foto e saj mund t’iu lë pa gjumë

Është “rikthyer” pas në kohë.

Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca ka publikuar një fotografi në Instagram të cilën e ka realizuar gjatë verës, shkruan Ballkani.info.

Ajo shihet e veshur me një fustan të shkurtë që i kishte nxjerrë këmbët seksi dhe fotoja u bë pranë plazhit.

Pozicioni i saj tregoi edhe njëherë se sa seksi është Luana dhe se si di që gjithmonë të tërheq vëmendjen e publikut.

Me këtë imazh ajo ua ka bërë “verë” gjithë ndjekësve të saj!/Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

#tb

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on