Moderatorja

Luana Vjollcës i ndodh e papritura, ia shkatërrojnë Ferrarin gjatë xhirimeve

Luana Vjollca e gjen Ferrarin në gjendje të jashtëzakonshme.

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, është një nga vajzat më punëtore të ekranit.

Ajo punon shumë si me emisionin e saj ashtu edhe për projekte të reja muzikore.

Së fundmi këngëtarja ka nisur xhirimet e klipit mirëpo i ndodhi e papritura. Ajo gjeti Ferrarin në gjendje të jashtëzakonshme.

“U qyqa kush e bëri këtë???!!!”, ka shkruar Luana Vjollca pranë postimit në Instagram, pa treguar se çfarë ka ndodhur saktësisht.

Këngëtarja është shumë e dashur për publikun shqiptar mirëpo si duket qenka dikush që nuk e pëlqen apo ndoshta kjo është një nga skenat e klipit? Kjo mbetet të shihet.