Në tapetin e kuq

Luana tërbon ndjekësit, ja si e ekspozoi të pasmet

Nuk di të ndalet me eskpozimin e aseteve trupore.

Luana Vjollca ka publikuar një fotografi shumë të “zjarrtë” në llogarinë e saj në Instastory, shkruan Ballkani.info.

Ajo shihet e veshur me një fustani rozë i cili ndonëse ishte pothuajse komplet i mbyllur, i kishte nxjerrë asaj të pasmet tejet seksi dhe gjoksin bombastik.

Duke u dukur tejet elegante, Luana ka pranuar qindra komente, mes atyre positive e negative./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

Red Carpet moment

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on