yjet e hip hopit

Lluni dhe Blleki publikojnë këngën e re “Tërmet”

Dy yjet e hip hopit, Lluni dhe Blleki, kanë prezantuar para publikut projektin e ri muzikor.

“Tërmet” mban titullin kjo këngë, derisa vjen e kompletuar edhe nga ana vizuale.

Tekstin e kanë shkruar vet artistët, kurse për ‘beatin’ është përkujdesur Blleki, nën producimin e K-Master.

Kjo video atraktive e shoqëruar me një numër të madh të të rinjëve i është besuar Dardan Visuals, Erzen Arifi.

Ndërkohë, Blleki dhe Lluni janë anëtarët e rinj të grupit “PINT”, të cilët shquhen për zërat e veçantë dhe tashmë janë bërë shumë të pëlqyer nga publiku.

Kënga e tyre është publikuar në kanalin zyrtar të këtij labeli, të themeluar nga Mc Kresha dhe Lyrical Son, e që pritet të ketë suksesin e merituar nga fansat e dyshes.

loading…