Llapi emëron trajner të ri, Bekim Shotanin

Llapi ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me Bekim Shotanin për ta ulur në stolin e klubit nga Podujeva.

Shotani sot ka mbajtur stërvitjen e parë me futbollistët e Llapit.

Ky është postimi i plotë i Llapit në Facebook”

Zyrtare: Bekim Shotani emërohet kryetrajner i Llapit

Podujevë, 19 tetor 2018 – Pas marrëveshjes në mes drejtuesve dhe trajnerit nga sot Bekim Shotani do ta udhëheq skuadrën në vazhdën e kampionatit.

Ai do ndihmohet nga stafi përcjellës me ndihmësit Fadil Ademi, Driton Rrahmani, Ardian Sallahu e Bekim Mulliqi, ndërsa sot Shotani iu bashkua futbollistëve në stërvitjen e parë të cilët i dëshiruan mirëseardhje dhe suksese të përbashkëta në vazhdim.