Bukuroshja

Lei feston ditëlindjen, ja sa vjeçe u bë

Ajo është një nga bukuroshet shqiptare, shumë të ndjekura në Instagram.

Lei sot ka një ditë të veçantë, kjo pasi feston ditëlindjen.

Ajo u bë 27 vjeçe dhe ka pranuar urime të shumta nga ndjekësit e saj.

Për Lein urojmë edhe shumë vite tjera.