Reperi

Ledri Vula publikon këngën “Prej inati”

“Prej inati”, është kënga më e re e publikuar sonte nga reperi Ledri Vula.

Videoklipi i kësaj kënge duket se nuk është realizuar në Kosovë. Tekstin e ka shkruar vet reperi, gjersa për ‘beatin’ janë përkujdesur Jobinho De Souza dhe Frederik Buchard.

Projekti i tërë është realizuar nga RedBox Entertainment.

Shpërndaje