Fushata

LDK e përfundon fushatën në Gjilan

Sot është dita e fundit e fushatës parazgjedhore ku partitë politike edhe do të përmbyllin aktivitetin partiak përpara heshtjes zgjedhore të ditës së nesërme.

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) mban tubimin përmbyllës të fushatës zgjedhore në Gjilan.

Aty do të merr pjesë kandidatja për kryeministre, Vjosa Osmani, dhe kryetari i LDK-së, Isa Mustafa. (Salla e sporteve “Bashkim Selishta-Petriti”, Gjilan) ora 18:00.

loading…