Lansohet bashkëpunimi mes Arilenës dhe këtij reperi

Dje e paralajmëroi projektin e ri.

Por, Arilena Ara siç duket kishte vendosur ta lë surprizë faktin që kënga e saj ‘Last Train to Paris’ do jetë duet, shkruan Ballkani.info.

E sot që u lansua kënga, u kuptua që projekti është në bashkëpunim me reperin KDDK.

Ky produksion muzikor është finalizuar edhe me klip!/Ballkani.info/

https://www.youtube.com/watch?v=30w_h8Iwb6g