Kylie Jenner publikon foto krejt natyrale me James Charles

Kylie Jenner njihet tashmë për ndërhyrjet e shumta plastike në fytyrë. Por, së fundmi ajo ka filluar të shfaqet pa grim.

Ajo ka publikuar një fotografi bashkë me James Charles, që është bloger dhe artist i njohur për makijazh.

Të dy shihen shumë natyral. E Jenner, që nga ardhja në jetë e vajzës së saj Stormi, është paraqitur shumë e thjeshtë dhe thuajse pa grim.