BBV

Ky është reagimi i Donaldit pas eliminimit të Beatrixës

Që nga e marta ishte në nominim bashkë me Donaldin dhe Einxhel.

Ndërkohë, sonte, moderatorja Arbana Osmani njoftoi se Beatrixa është e eliminuara e radhës nga shtëpia e famshme në Shqipëri.

Donaldi nuk e ka përjetuar edhe aq mirë ndarjen nga partnerja e tij të cilit nuk i munguan edhe lotët.