Këngëtarja

Kur Dafina ngritë njërën këmbë…

Postimet e saj pothuajse çdoherë janë konsideruar provokative.

Me tempo të njëjtë të këtyre postimeve e ka vazhduar edhe sonte këngëtarja Dafina Zeqiri, shkruan Ballkani.info.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet e shtrirë në një divan dhe e veshur me të kaltër.

Por, forma se si ishte shtrirë dhe ngritja e njërës këmbë e bënte Dafinën të dukej tejet tërheqëse./Ballkani.info/