FOTO

“Ku gjen më mirë” – Bebe Rexha befason në fotografitë e reja ndërsa shkruan në shqip

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, ka marrë vëmendje në postimin e fundit.

Bukuroshja, me origjinë nga Dibra, ka ndarë me 12 milionë ndjekësit disa fotografi provokuese.

Ajo që bie në sy është përshkrimi që ia ka vënë këtyre imazheve, ndërsa ka shkruar në gjuhën shqipe.

Foto: Screenshot/Instagram

“Ku gjen më mirë?”, ka qenë mbishkrimi që bukuroshja 34-vjeçare i ka vënë këtij postimi.

Kjo ka befasuar të gjithë pasi Bebe nuk është se e di edhe aq mirë shqipen, duke qenë se ka lindur dhe është rritur në Amerikë.

Foto: Screenshot/Instagram

Babai i saj theksojmë se është shqiptar nga Dibra e Maqedonisë. Ai shkoi në ShBA së bashku me bashkëshorten edhe kjo shqiptare me origjinë nga Gostivari.

Familja Rexha vlen të ceket se i ruan lidhjet tejet shumë me te afërmit në Maqedoni.