Shpend Ahmeti

Kryetari “lazdran” i Prishtinës!

Shpend Ahmeti vazhdon të kritikohet në Prishtinë për punët e pakta dhe të ngadalta që po i bënë.

Ai së fundi po angazhohet që ta merr edhe rolin e bashkënegociatorit në bisedime me Serbinë.

Për këtë është kritikuar nga opozita në Prishtinë dhe është kërkuar dorëheqja e tij.

Mirëpo, Ahmetit duket se kjo nuk i bën përshtypje fare.

Ai në një fotografi të postuar në Instagram shihet me dy gishta lartë, derisa qëndron para makinerive që po shtrojnë rrugë, raporton Ballkani.info.

Në fotografinë e postuar në InstaStory, Ahmeti i ka vendosur edhe tri “emoji” duke qeshur me lot.

Nuk dihet se me kënd ka ironizuar në këtë foto, por kryetari i Prishtinës dhe i PSD-së, po del të jetë edhe “lazdran”! /Ballkani.info/