Nënkryetari i LVV-Së

Konjufca dhe Aliu braktisin mbledhjen e VV-së

Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca, ka dalë nga mbledhja e kryesisë së kësaj partie.

Ai nuk pranoi të prononcohet për media rreth detajeve se çka u bisedua, por vetëm tregoi se mbledhja është duke vazhduar.

Konjufca tha se iu dashtë të dali nga mbledhja pasi pati obligime të tjera.

Nga mbledhja është parë që ka dalë edhe Liburn Aliu, anëtar në VV, por ai nuk foli para mediave.