Kjo këngëtare po e mban në duar vajzën e Mirsës

Ajo ka kohë që është ‘zhdukur’ nga skena muzikore dhe është përkushtuar për familjen e saj.

Por, kjo nuk nënkupton që Mirsa ka ‘zhdukur’ edhe kontaktet me kolegët e saj, shkruan Ballkani.info.

Këngëtarja së fundmi ka qenë në një festë dhe aty është takuar me kolegen e saj Miranda Hashani me të cilën padyshim që ka biseduar e janë fotografuar bashkë.

Mirsa në Instagram hodhi një fotografi ku shihet se si Miranda po mbante në duar vajzën e këngëtares Kërceli.

Që të tria dukeshin në një gjendje mjaft të mirë, të qeshura pranë njëra-tjetrës./Ballkani.info/

https://www.instagram.com/p/Bq3p2uVnxEs/?utm_source=ig_web_copy_link