Për çaj

Këto këngëtare ishin sonte mysafiret e Ryvës

Ajo ka shoqe edhe nga estrada.

E sonte, këngëtarja Ryva Kajtazi i ka ftuar në shtëpinë e saj disa prej tyre, shkruan Ballkani.info.

Në Instastory këngëtarja ka hedhur edhe një fotografi ku shihet bashkë me Shqipe Abazin, Ganimete Abazin, Violeta Kajtazin dhe Vjollca Haxhiun.

Që të gjitha të qeshura, këngëtaret duken teksa po pinin çaj./Ballkani.info/