Golat

Këto janë 10 super golat e Tottit (VIDEO)

Legjenda e Romës dhe Italisë, Francesco Totti ka arritur suksese duke u shpallur kampion i Serie A me Romen dhe kampion botëror me Italinë në vitin 2006.

Totti ka shënuar shumë gola të bukura, pasi që ishte njohur për goditje shumë të fuqishme.

Këto ishin 10 golat më të bukura të Tottit si dhe vendimtare për Romën dhe Kombëtaren e Italisë. /Ballkani.info/

VIDEO