Këngëtaret

Kështu Albëria e quan Remzie Osmanin

Janë të dyja këngëtare me moshë të përafërt.

Por, përpos se kolege, Albërie Hadërgjonaj dhe Remzie Osmani janë edhe mike të afërta, shkruan Ballkani.info.

Ka qenë Albëria ajo e cila në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet bashkë me Remziën të cilën e quajti “Me yllin e këngës”.

Kjo foto e shkëputur nga një xhirim për festat e fundvitit është një dëshmi e mirë që mbase dy këngëtaret mund të vijnë edhe me një duet./Ballkani.info/