Këngëtarja shqiptare pozon e veshur me “jelek të arit”

Nuk e kemi parë moti në paraqitje publike.

Por, këngëtarja shqiptare, Rovena Stefa, është aktive në rrjetet sociale, ku i ndanë të rejat dhe momentet e jetës bashkë me ata që i duan këngët e saj, shkruan Ballkani.info.

Në Facebook ajo ka hedhur një fotografi ku shihet e veshur me veshje tradicionale.

Padyshim ajo që bie në sy është veshja që njihet si “jeleku i arit” e që asaj i ngjante shumë.

Sigurisht se me veshje të tillë, Rovena dukej shumë e bukur./Ballkani.info/