Provokon

Këngëtari shqiptar del me të brendshme

Muajt e fundit po përmendet shumë emri i tij.

Përpos se u përfol për duetin me Tunën dhe skena e nxehta në klipin e kësaj kënge, Seven Saraqi po ashtu komentohet edhe për fotografitë që i publikon në rrjetet sociale, shkruan Ballkani.info.

Sonte, këngëtari ka publikuar një fotografi që po konsiderohet si provokative.

Kjo se, ai shihet i shtrirë në shtrat gjysmë i zhveshur dhe i rrethuar me jastekë që mbanin numrin 7 e që identifikon emrin e tij (Seven (ang) Shtatë (shqip)).

Padyshim që kjo fotografi u komentua me të madhe nga fansat e tij./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

Shawty hit the ?!!!

A post shared by Seven (@7saraci) on