Cardi B

Këngëtares gati i dalin gjinjtë – ja kush i vjen në ndihmë – FOTO

Cardi B, Janet Jackson dhe Naomi Campbell tërhoqën vëmendjen më të madhe në ahengun tradicional Clive Davis në Los Anxhelos përpara çmimeve Grammy.

Sidoqoftë, këngëtarja Cardi B gjithashtu pati probleme me veshjen e saj, më saktë me gjoksin e saj.

Cardi, 27-vjeç, e cila nuk e fsheh shtimin e gjoksit, mezi arriti t’i mbante ato në një fustan të dobët ndërsa po shëtiste në tapetin e kuq, dhe iu desh t’i mbante disa herë me dorën e saj.

Bashkëshorti i saj Offset, me të cilin ajo erdhi në festë, e ndihmoi në këtë “luftë” dhe në një moment ai mbajti dorën në gjoksin e saj, transmeton KosovaPress.

Cardy B është e njohur për lëshime të guximshme dhe ekstravagante, dhe kjo sigurisht që është njëra prej tyre.