Reperi

Kënga e re e Nushit arrin 100 mijë klikime për një ditë (VIDEO)

Artisti tashmë i njohur për publikun dhe mediat, Nushi, ka publikuar këngën e re “Coco”.

Ky projekt është finalizuar edhe me videoklip, madje po pritet shumë mirë nga publiku.

E këtë e dëshmon më së miri shikueshmeria në YouTube, ku për vetëm një ditë “Coco” është klikuar mbi 100mije herë.


loading...